Remonty i nadzór prac budowlanych

By sprawnie przeprowadzić prace i uniknąć kosztownych błędów

Masz rodzinę i kompletnie brakuje Ci czasu na poszukiwania ekipy budowlanej, a myśl o nadzorze przyprawia Cię o gęsią skórę? To dobrze, że do nas trafiłeś!

Wykonujemy kompleksowo projekty wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej. To co nas wyróżnia na rynku to połączenie wykonawstwa z usługą nadzoru autorskiego prac. Osoba nadzorująca kontroluje przebieg prac, zakupy, wszelkie dostawy oraz rozwiązuje bieżące problemy na budowie.

Dzięki takiej usłudze wykonamy dla Ciebie remont i wdrożymy w życie Twój pomysł na wnętrza. Tym sposobem nie będziesz musiał poszukiwać ekip dla wszelkich prac remontowo-budowlanych, jak również martwić się o wykonawców dla poszczególnych mebli czy elementów aranżacji wnętrz. Ponadto zatroszczymy się o wszelkie zakupy i logistykę materiałów potrzebnych do przeprowadzenia niniejszych prac.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej usłudze.

Zatroszczymy się o Twój remont kompleksowo. Na stałe współpracujemy z zaufanymi fachowcami oraz specjalistami w branży. W ramach usługi nadzór autorski nad wykonawstwem pozwoli Tobie zminimalizować lub calkowicie  uniknąć wielu dylematów.